Font Size

SCREEN

Profile

Menu Style

Cpanel

WYNIKI XVI GMINNEGO KONKURSU WIEDZY O REGIONIE

WYNIKI XVI GMINNEGO KONKURSU WIEDZY O REGION Najpiękniejsze miejsca mojej miejscowości i okolicpod honorowym patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Syców, Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 1 im. III Tysiąclecia w Sycowie, przy współpracy                     z Towarzystwem Miłośników Sycowa oraz Muzeum Regionalnym w Sycowie

 I miejsce

Imię i nazwisko

Nazwa szkoły

Opiekun

Adrianna Dembska

Szkoła Podstawowa w Drołtowicach

Jacek Wojtas 

Oliwier Nowak

Szkoła Podstawowa w Działoszy

Magdalena Kazimierczak

Aleksandra Spólna

Szkoła Podstawowa w Stradomi

Teresa Dakowska

Natalia Prusiewicz

Szkoła Podstawowa nr 1                   im. III Tysiąclecia w Sycowie

Izabela                          Noczyńska – Drozd

Mateusz Pudłowski

Szkoła Podstawowa nr 2                   im. M. Konopnickiej w Sycowie

Monika Gorządek

 

 II miejsce

Imię i nazwisko

Nazwa szkoły

Opiekun

Wiktoria Harabasz

Szkoła Podstawowa w Drołtowicach

Danuta Balcer

Gabriela Krzemińska

Szkoła Podstawowa w Działoszy

Magdalena Kazimierczak

Aleksandra Śliwińska

Krystian  Dawiec

Szkoła Podstawowa w Stradomi

Teresa Dakowska

Malwina Woźniak

Szkoła Podstawowa nr 1                   im. III Tysiąclecia w Sycowie

Izabela                    Noczyńska – Drozd

Filip Gorządek

Szkoła Podstawowa nr 2                      im. M. Konopnickiej w Sycowie

Renata Kapica


Wyróżnienia

Imię i nazwisko

Nazwa szkoły

Opiekun

Marta Duda

Antonina Rosiak

Igor Żarecki

Kornelia Matyszczak

Julia Piasecka

 

Szkoła Podstawowa w Drołtowicach

Danuta Balcer

Hanna Dysma

Aleksandra Witkowska

Nadia Jasik

 

Szkoła Podstawowa w Działoszy

Magdalena Kazimierczak

Hanna Bossler

Julia Tomczyk

 

Szkoła Podstawowa w Stradomi

Teresa Dakowska

Kamila Zawada

Oliwia Kaletka

Aleksandra Kulok

Maja Świstak

Aleks Staniewicz

Hanna Hoja

 

Szkoła Podstawowa nr 1                   im. III Tysiąclecia w Sycowie

Izabela                  Noczyńska – Drozd

 

 

 

Elżbieta Dzikowicz

Wiktoria Wiśniewska

Aleksandra Muzaj

Marcel Strug

 

Szkoła Podstawowa nr 2                   im. M. Konopnickiej w Sycowie

Monika Gorządek

 

Jesteś tutaj: Home WYNIKI XVI GMINNEGO KONKURSU WIEDZY O REGIONIE